Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты


Наші досягнення

 

НАШІ НАВЧАЛЬНІ ДОСЯГНЕННЯ

              

  РЕЙТИНГ  УСПІШНОСТІ  УЧНІВ 

         ЗА  3  КЛАС

 

1. Кривцова Влада – 126 б., 

2. Ковальчук Анастасія – 123 б.

3. Заріцка Діна – 121 б.

4. Лебедєва Анастасія – 120 б.

5. Нежура  Софія – 118 б.

6. Фесенко Софія – 117 б.

7. Трофімова Ольга – 114 б.

8. Тапєхіна Єлизавета – 112 б.

9. Кубарєва  Ірина – 109 б.

10.Щербина Іван – 108 б.,

11.Письменна Валерія – 106 б., Фрідрік Карина – 106 б.

12.Хомич  Максим – 105 б.

13.Коновалюк Максим – 103 б.

14.Стрельченко Дмитро – 102 б.

15.Суперека Дмитро – 100 б.

16.Дробот Анатолій – 95 б.

17.Скрипчук Тетяна – 95 б.

18.Бєловол Анастасія – 92 б., Лічковаха Аріана – 92 б.

19.Коленко Євген – 89 б.

20.Карпенко Катерина – 86 б.

21.Бачинський Денис – 85 б.

22.Вакуленко Лілія – 78 б.

23.Боклаг Владислав – 64 б.

 

 

Результати олімпіад

 

 

1. Міжнародний інтерактивний учнівський

    природничий конкурс «Колосок»

 

2 клас

Всього учасників – 16 учнів,

Золотий колосок - 2 учні,

Срібний колосок – 12 учнів,

Учасник – 2 учні.

 

3 клас                                           

Всього учасників – 16 учнів,

Золотий колосок - 4 учні,

Срібний колосок – 11 учнів,

Учасник – 1 учень.

 

2. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

 

2 клас

Всього учасників – 10 учнів,

Відмінний результат – 3 учні,

Добрий результат – 5 учнів,

Учасники – 2 учні.

 

3 клас

Всього учасників – 6 учнів,

Відмінний результат – 3 учні,

Добрий результат – 3 учні.

 

3. Міська олімпіада з математики

3 клас

Лебедєва Анастасія, 3 місце

 

4. Відгук на сучасну дитячу прозу

4 клас

Кривцова Влада, 3 місце

  

5. Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева Сова»

3 клас

Всього учасників – 6 учнів,

Диплом I ступеня – 4 учні,

Учасник – 2 учні.

 

6. Всеукраїнський конкурс «Патріот»

2 клас

Всього учасників – 4 учні,

Срібний сертифікат – 2 учні,

Бронзовий сертифікат – 2 учні.

 

7. Міський літературно – творчий конкурс «Славиться місто своїми людьми, їх пам’ятаєм й шануємо ми» до 55 присвоєння Жовтим Водам статусу міста обласного підпорядкування

3 клас

Трофімова Ольга – переможець в номінації «Пам’ять, вкарбована в серце»

 

ГОРДІСТЬ КЛАСУ

 

      

Кривцова Влада, Нежура Софія,           Кращі учні за 3 клас

Заріцка Діна, Ковальчук

Анастасія