Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты


Кадровий склад школи НВК "Дивосвіт"

Кадровий склад школи НВК "Дивосвіт" на 1 січня 2018 року

Вакансія - вчитель музики - 18 годин (викладання забезпечується сумісниками) 

 

№ З\П

ПІБ

Посада, категорія, звання, предмет, який викладає

Освіта

Стаж

Тарифний розряд

 
 

1.        

Аракчеєва Валентина Романівна

директор

Криворізький пед. ін.-т, вч. мат-ки, №211421,1981

37 р. 4 м.

17

 

Вч. математики, вища кат., уч-методист

14

 

2.        

Занціра Ірина Миколаївна

Заст. директора

ДДУ, географ, викладач, ЛА №006540, 1995

22 р. 4 м.16 дн.

17

 

Вч. географії і основ здоров’я , вища кат., уч-методист

14

 

3.        

Налбандян Таміла Миколаївна

Заст. директора

Ворошиловградський пед. ін.-т, методист вих. роботи, вч. етики, ТВ №956359, 1990

35 р. 4м.

17

 

Вч. етики, вища кат., уч-методист

14

 

4.        

Красночуб Оксана Василівна

Вч. укр. мови і літ-ри, І категорія

Кривор. держ.пед. ін.-т, вч. укр. мови і літ-ри, зар. літ-ри, НР №23835412, 2004

17р.  22дн.

13

 

5.        

Хоменко Наталія Петрівна

Вч. укр. мови і літ-ри, вища кат., ст. учитель

Вінницький держ. пед. ін.-т, вч. укр. мови і літ-ри, зар. літ-ри, ВН №21030932, 2002

20р.  05м.  12дн.

14

 

6.        

Дробот Наталя Василівна

Вч. зар. літ-ри, вища кат., уч. методист

Омський держ. ун-т, філолог, вч. рос.мови і літ-ри, ЖВ №748711, 1981

34р.  3 м. 27 дн.

14

 

Вч. мистецтва, спец.

14

 

7.        

Богомол Яна Олегівна

Вч. англ. мови і літ-ри, ІІ кат.

Криворізький держ. пед. ун-т, вч. англ. мови і зар літ-ри, НР №33827977, 2008

9р. 8м. 10 дн.

12

 

8.        

Зражва Тетяна Вікторівна

Вч. англ. мови, І кат.

Жовтоводське уч-ще КДПУ, вч. поч. класів, вч. іноземної мови  початкових класів, НР №22440317, 2003

14 р. 4м. 02 дн.

13

 

Вч. укр. мови і літ-ри, спец.

Глухівський держ. пед.. ун-т, вч. укр. мови і літ-ри, зар.літ, СМ №32621737, 2008

13

 

9.        

Шевченко Олена В’ячеславівна

Вч. англ. мови, ІІ кат

Кіровоградський держ.пед.ун-т, філолог, вч. англ. мови і зар.літ-ри, СП №000082,  2016

11 р. 4м.

12

 

10.     

Прокопюк Інна Леонідівна

Вч. нім мови, ІІ кат.

Кіровоградський держ.пед.ун-т, філолог, вч. нім. мови і зар.літ-ри, С17 №001612, 2017

16 р. 4  м.15дн

12

 

11.     

Афанасьєва Олена Григорівна

Вч. історії і правознавства, вища кат., ст. учитель

 

 

ДДУ, історик, викладач історії і суспільствознавства, ЛА №012643, 1995

8р.4 м. 11дн.

14

 

12.     

Милосердний Ярослав Миколайович

Вч. образотворчого мистецтва, ІІ кат.

Південноукраїнський нац.. пед. ун-т, вч. о/мист., прикл. творч., СК №41454259, 2011

8 р. 3 м. 11 дн.

12

 

Вч. труд. навчання, спец.

11

 

13.     

Байдак Володимир Володимирович

(сумісник)

Вчитель музики

Дніпродзержинське вище музичне училище, керівник самодіяльного оркестру народних інструментів, викладач музичної школи, БТ №473268, 1982

19 р.3 м. 17дн.

10

 

14.     

Гора Олена Миколаївна

Вч. математики і інформатики, вища кат., уч-методист

ДДУ, математик, викладач, ЛА №010730, 1995

22р. 4м. 16дн.

14

 

15.     

Щербина Тетяна Володимирівна

Вч. математики, І кат

ДДУ, математик, викладач, КЛ №005393, 1994

18р.11м

13

 

16.     

Колінько Ярослав Григорович

Вчитель математики, ІІ кат.

Кіровоградський держ. пед. ун-т, математик, вчитель математики, КС №432559, 2012 р.

5 р. 3 м. 29 дн.

12

 

Вчитель інформатики, спец.

12

 

17.     

Сокол Валентина Миколаївна

Вч. біології, вища кат. уч-методист

ДДУ, мікробіолог, викладач, КВ №677035, 1984

33р. 4 м. 17дн.

14

 

18.     

Коваленко Анна Миколаївна

Соціальний педагог, спец.

Криворізький держ.пед.ін-т, вч. географії та основ економіки, НР №39391263, 2010

7р. 4 м. 16дн

11

 

Вч. географії, ІІ кат.

12

 

Кер. гуртка

10

 

19.     

Касяненко Ольга Миколаївна

Вч. хімії, вища кат, уч-методист

Криворізький пед. ін.-т, вч.біології і хімії, Г-ІІ №1414, 1979

38р. 4м. 8дн

14

 

Вч. природозн., біології, основ здор., спец

14

 

20.     

Василенко Тетяна Володимирівна

Вч. фізики, І кат.

Полтавський держ.пед.ун-т, вчитель мат-ки і фізики, УВ №010757, 1991

26р. 4 м. 15дн

13

 

Кер. гуртка,

10

 

21.     

Жмакова Любов Петрівна

Вч. труд.навчання, ІІ кат.

Криворізький держ.пед.ун-т, вч. укр. мови і літ-ри та зар. літ, НР №21032814, 2002

13р.  3м. 18 дн.

12

 

Кер гуртка

12

 

22.     

Геращенко Олександр Олександрович

Вч. фізкультури, б/к

Північно-Східний держ.ун-т, вч. фіз.-ри, АВБ №0655134, 2012

3р.4м.

10

 

23.     

Селімов Владислав Едуардович

Вч. фізкультури, б/к.

Жовтоводське педучилище, вч. початкової освіти, Е16 №106484, 2016

1р. 4 м.

10

 

24.     

Біла Ірина Василівна

Вч. початкових класів, вища кат.

Криворізький держ.пед.ун-т, вч. ПК, ЖВ №019044, 1985

22р. 3м. 28дн.

14

 

25.     

Вишневська Ганна Вікторівна

Вч. початкових класів, вища кат., уч-методист

Криворізький держ.пед.ун-т, вч. ПК, ЛВ №010757, 1996

26р. 4м.

29 дн.

14

 

26.     

Гордійчук Ольга Михайлівна

Вчитель початкових класів, ІІ категорія

Криворізький національний університет,  вчитель початкових класів, НР №43780264, 2012 р

10 р. 3 м. 21 д.

12

 

27.     

Детюк Людмила Василівна

Вч. початкових класів, І кат.

Криворізький держ.пед.ун-т, вч. ПК, ЖВ №018529, 1981

36р.4 м.

15 дн.

13

 

28.     

Мартич Анна Станславівна

Вч. початкових класів, ІІ кат.

Кіровоградський держ.пед.ун-т, вч. ПК, КС №45370941, 2014

6 р. 4 м. 01 дн.

12

 

29.     

Нагнибіда Олександра Петрівна

Вч. початкових класів, І кат.

Криворізький держ.пед.ін-т, вч. ПК, ЛД №009899, 1996

18р.  3 м. 01дн.

13

 

30.     

Павленко Надія Миколаївна

Вч. початкових класів, вища кат., уч-методист

Криворізький держ.пед.ун-т, вч. ПК, КЗ №012466, 1994

31р. 3м.

19дн.

14

 

31.     

Павленко Тетяна Юріївна

Вч. початкових класів, ІІ кат.

Криворізький держ.пед.ун-т, вч. ПК, НР №33828728,206

12 р. 2 м. 16 дн.

12

 

32.     

Пащенко Ганна Олександрівна

Вч. початкових класів, ІІ кат.

Криворізький держ.пед.ун-т, вч. ПК, НР №24015049, 2004

13 р. 5 м.

12

 

33.     

Полякова Ганна Вікторівна

Вч. початкових класів, вища кат., ст..учитель

Кіровоградський держ.пед.ін-т, вч. ПК, КВ №033769, 1986

38 р. 4м. 14 дн.

14

 

34.     

Сабадаш Ірина Володимирівна

Вч. початкових класів, вища кат.

Кіровоградський держ.пед.ін-т, вч. ПК, ПВ №648869, 1989

34 р.  4 м. 11дн.

14

 

35.     

Фадєєва Наталія Геннадіївна

Вч. початкових класів, вища кат., уч-методист

Рівненський пед..ін-т, вч. ПК, Г-ІІ №032541, 1980

37 р. 4 м. 16 дн.

14

 

36.     

Федорченко Наталія Анатоліївна

Вч. початкових класів, ІІ кат.

Кіровоградський держ.пед.ун-т, вч. ПК, КС №41296809, 2011

13р.

3 м. 19 дн.

12

 

37.     

Гудименко Тетяна Андріївна

 

Педагог-організатор без категорії

Середня, Жовтоводський педагогічний коледж,  НР №49246519, 2016

0р.1 м.23 дн.

10

 

38.     

Горбачова Ірина Сергіївна

Психолог, ІІ категорія

Кіровоградський ін.-т регіонального управління і економіки, спеціаліст з психології, №39190622, 2010

8р. 4м

12

 

39.     

Скрипник Анна Анатоліївна

Асистент вчителя, спец.

ДДУ, спеціаліст з корекційної освіти, фахівець в галузі освіти, вчитель спец. школи, логопед С15 №101215,  2014

2р. 4м.

11

 

Вихователь ГПД, спец.

11

 

40.     

Дворецька Наталія Геннадіївна

Вихователь ГПД, І кат.

ДДУ, філолог, викладач рос. мови і літ-ри, НР №11909045, 1999

18 р. 2 м. 13дн.

13

 

41.     

Заворотня Вікторія Анатоліївна

Вихователь ГПД, спец.

Жовтоводське педучилище, вч. початкової освіти, вчитель іноземної (англ. мови) в ПК, Е16 №106453, 2016

1р. 4м.

10

 

42.     

Грабар Євгенія Ігорівна

Бібліотекар, провідний бібліотекар

Харківський держ. ін.-т культури, бібліотекар, бібліограф, КЗ №007125, 1994

20р. 9м. 16дн.

12

 

43.     

Письменна Людмила Капітонівна

Заступник директора ЕНЦ

ДДУ, вчитель хімії, №246, 1991

23 р. 4м.

17

 

Керівник гуртка

10

 

44.     

Зотікова Наталія Сергіївна

Педагог-організатор, б/к

Жовтоводське педучилище, вчитель ПК, вих. ГПД, НР №12778912, 2000

5р. 4 м.

11

 

Керівник гуртка

11

 

45.     

Бочарь Юлія Віталіївна

Керівник гуртка

НВК «Дивосвіт», НР №48017027, 2015

1р. 4м.

9

 

46.     

Митрофанова Жанна Віталіївна

(сумісник)

Кер. гуртка

ДДУ, мікробіолог, викладач, РВ №725847, 1987

26 р. 2 м.

10

 

47.     

Петровська Альона Олександрівна

(сумісник)

Кер. гуртка

Криворізький держ.пед.ун-т, вч. укр. мови, зар. літ і англ. Мови, НР №22514556, 2003

15р. 1м.

10

 

48.     

Бирсан Маргарита Вікторівна

(сумісник)

Вчитель музики, ІІ категорія

Уманське музичне училище, викладач, концертмейстер, ПТ №782145, 1992

26 р. 3 м. 25 дн.

11