Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты


Наші досягнення

 

 

          

Увага! Увага!

З 18 по 22 березня 2013 р. у нашому комплексі проходить тиждень

природничих дисциплін.

Всіх запрошуємо прийняти участь у заходах.

До вашої уваги фотоколаж тижня!

   

      Конкурс «Ерудит»             Подорож                        Галопом по Європі

                                              "Океаном речовин"

 

   

 «Щасливий випадок»  Перегляд роликів                Вікторина

                                              "Охорона природи"     "Найрозумніший"  

 

                                       

               Сніданок учня з таблицею            Гра-конкурс

                        Д.І. Менделєєва                  "Зоряна година"

           

Вітаємо переможців!

     Вручення сертифікатів переможцям Всеукраїнського         інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

                       

Переможці інтелектуальної гри з хімії «Що? Де? Коли?»

команда «Знатоків» 11 класу

         

Переможці в грі – подорожі «Океаном речовин» учні 8-Б кл. у складі: Джирик В., Капленко Ю., Овсійчука Д., Висоцької В., Турчанінової В., Шевцової М., Якуніна Є.

 

 

  Переможці гри – конкурсу «Зоряна година» 

  Початкові класи: 

  І місце – 3-А клас.                                

  ІІ місце – 2-В, 4-Б класи.

  ІІІ місце – 3-В, 4-А класи.

Середня ланка:

І місце – 6-А, 7-А класи.

                               ІІ місце – 5 клас.

ІІІ місце – 7-Б, 8-Б класи.

Старші класи:

І місце – 9-А клас.

ІІ місце – 11 клас.


  

           

 

       Наші досягнення – це досягнення наших учнів

                   

Міські предметні олімпіади 2012-2013 н. р.

 

       Красночуб Аліна                                    І місце з біології

            учениця 8-Б класу   

                       

        Ковпак Ксенія                                                     ІІ місце з біології

                учениця 8-А класу

           

                 Васюта Євген                                            ІІІ місце з хімії

               учень 8-Б класу 

                                                                 

     Жидков Олександр                  І місце з екології та хімії, 

                учень 9-А класу               ІІ місце з біології, ІІІ місце  з географії   

                                                 

         Якунін Олексій                                       І місце з екології

             учень 9-А класу       

                   

        Боян Святослав                                             ІІ місце з біології

               учень 9-А класу  

                                                      

                 Кочерга Сергій                                               ІІ місце з екології

            учень 9-А класу              

                                        

         Невмивака Артем                                  ІІ місце з біології

                    учень 9-А класу       

                                                

     Яковенко Володимир                             ІІІ місце з біології

             учень 9-А класу    

                       

       Сєдченко Олексій                                        ІІ місце з біології

                       учень 10 класу

                                 

    Коновалюк Катерина                               ІІІ місце з екології

                    учениця 10 класу

 

             

      Федоров Владислав                                І місце з екології

                    учень 10 класу            

                                           

     Бейгуленко Владислав                               І місце з екологі                     учень 10 класу                                           

                                                              

        Ейвазов Владислав                                      І місце з біології

              учень 11 класу

                    

    Кондратьєв Олександр                                   ІІІ місце з хімії

                 учень 11 класу                                                   ІІІ місце з біології             

           

        Єсипенко Анастасія,                                       І місце з екології

  Остапчук В. та Плещук К.                 два ІІ місця з екології

                

      

                        

     

    Міські предметні олімпіади 2011-2012 навчальний рік

    

    Марченко Ярослава             І місце з хімії

     учениця 11класу                        ІІ місце з біології

                                                               Костюк Дмитро                      ІІ місце з хімії

      учень 11 класу                                        ІІІ місце з географії                                                                                                                                                                        

   Максимова Мирослава                    

     учениця 11 класу                  І місце з екології

      

      Ткачук Олена                                         ІІ місце з біології

     учениця 11 класу                                 ІІ місце з екології

                              

    Кондратьєв Олександр      

       учень 10 класу                                      І місце з географії                                                                                                                                                      

       Таран Сергій                

     учень 10 класу                     І місце з географії
    

       Стельмах Ірина  

     учениця 10 класу                               ІІІ місце з хімії

       

     Федоров Владислав

       учень 9-А класу                     І місце з екології

    

       Журба Катерина                           

     учениця 9-А класу                      ІІ місце з екології

             

      Абаджян Оганес                          

      учень 9-Б класу                     ІІ місце з біології

    

     Сєдченко Олексій                           

       учень 9-Б класу                   ІІ місце з біології

    

      Біленко Ольга                 

    учениця 9-Б класу                          ІІІ місце з екології

      

    Жидков Олександр                                 І місце з хімії

      учень 8-А класу                                   ІІ місце з біології

                                                       ІІІ місце з географії

            

      Дяченко Валентин          

     учень 8-А класу                                  ІІ місце з біології

      

      Кочерга Сергій 

      учень 8-А класу                ІІІ місце з біології
 

      
 
 
           

      Обласний конкурс «Медіа – листівок «Віват, Хімія»

        8-А класу

        Номінація: відеоролик, виконали Федоров Владислав учень

 

        учениця 10 класу

 

 

             

    

225