Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты

Наші досягнення

 

 

Гордість  «Дивосвіту» - 2012 року

 

        

 

 

          

 

   

Заріцка  Діна, кращий  лідер  класу,      Лебедєва Настя, переможець         відмінниця  навчання                         міської олімпіади з математики,

                                          відмінниця  навчання

 

 

Переможці та учасники

Міжнародного природничого інтерактивного

конкурсу «КОЛОСОК – осінній - 2011»

 
 
 
       
             Хомич Максим                                           Заріцка Діна         
 
      
 
                   Суперека Дмитро                               Коновалюк Максим  
 
       
 
                 Щербина Іван                                           Ковальчук Анастасія
 
                    Кривцова Влада                                Кубарєва Ірина
 
      
 
            Нежура Софія                                    Фесенко Софія
 
      
 
             Тапєхіна Єлизавета                               Трофімова Ольга
 
      
 
            Фрідрік Карина                                     Письменна Валерія

 

                               

 

                                      

 

                                                                                        

 

       
 
              
       
 
      
 
      

Відмінники за i семестр

 
                                
    Заріцка Діна                          Кривцова Влада                 Лебедєва Анастасія
 
                          
Ковальчук Анастасія                  Фесенко Софія                      Нежура Софія
 

Кращі учні класу за i семестр

 
   
 
 
 

РЕЙТИНГ  УСПІШНОСТІ  УЧНІВ  3 – А  КЛАСУ

                               ЗА  I  СЕМЕСТР  2011 – 2012 Н.Р.

 

1.       Кривцова Влада – 119 б., Ковальчук Анастасія – 119 б.

2.       Лебедєва Анастасія – 116 б., Нежура Софія – 116 б.

3.       Заріцка Діна – 115 б.

4.       Фесенко Софія – 114 б.

5.       Трофімова Ольга – 109 б.

6.       Тапєхіна Єлизавета – 108 б.

7.       Щербина Іван – 107 б., Письменна Валерія – 107 б.

8.       Кубарєва Ірина – 104 б., Фрідрік Карина – 104 б.

9.       Хомич  Максим – 101 б.

10.  Коновалюк Максим – 100 б.

11. Стрельченко Дмитро – 97 б.

12. Суперека Дмитро – 94 б.

13. Лічковаха Аріана – 93 б.

14. Скрипчук Тетяна – 91 б., Дробот Анатолій – 91 б.

15. Бєловол Анастасія – 90 б.

16. Карпенко Катерина – 89 б.

17. Коленко Євген – 87 б.

18. Бачинський Денис – 82 б.

19. Вакуленко Лілія – 79 б.

20. Боклаг Владислав – 61 б.