Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу

Результаты

Наші досягнення

12.04. В шкільному літературно – поетичному фестивалі «Музика весни – музика Перемоги»  здобули почесне ІІ місце! На розсуд глядачів та вельмишановного журі наша команда представила композицію з піснею «Вставай, страна огромная!»

11.04. Ми прийняли участь у конкурсі українських оберегів «З вірою в серці». Чотири наші роботи були відзначені журі як найкращі та будуть приймати участь у міському конкурсі.

Висловлюється подяка Вілявіній Уляні, Соломко Діані та Налбандян Каріні за створення оберегів.

Вітаємо Рудик Анастасію з перемогою в міському конкурсі з інформатики на кращу листівку до Дня 8 Березня для своєї мами. Настя зайняла почесне ІІІ місце!

Так тримати!

20. 03. 2013. В НВК «Дивосвіт» відбувся збір макулатури. Ми теж не були осторонь. Нами було здано 30,5 кг. Це теж непоганий результат. Серед учнів середньої та старшої ланки, ми на ІІІ місці. Особлива подяка батькам Вілявіній Уляни!

14. 03. 2013. В рамках місячника безпеки у нас відбувся конкурсно – ігровий марафон «Розумники +»

В цьому марафоні наша команда отримала І місце! А також хочемо привітати команди 8 – Б (ІІ місце) та 8 – А (ІІІ місце) Ми сьогодні всі молодці!

Увага! Вже визначені результати міжнародного

інтерактивного природничого конкурсу «Кенгуру»

отримали дипломи учасників з української

літератури Всеукраїнської олімпіади «Олімпус»

інституту розвитку шкільної освіти.

20. 02. Серед учнів середньої та старшої ланки

ми зібрали найбільше макулатури - 43,5кг.

Величезне «Дякую» нашим батькам: Вілявіній

Уляни, Сергеєвій Тетяні. А також самим учням:

Сизонову Данилу, Сергеєвій Тетяні та Вілявіній

Уляні.

19.02.2013р. Сьогодні у нас відбувся цікавий правовий ринг «Територія закону». Під час цієї гри – подорожі ми побували на 4 станціях, де відповідали на різноманітні питання. По кількості набраних балів, ми отримали І призове місце.

11.02.-15.02.2013р. У нас в закладі проходить тиждень математики, фізики, астрономії та інформатики.

В нашому класі відбулася гра – змагання «Фізичний калейдоскоп». В цій грі переможцями стали:

Налбандян Каріна – І місце

Сизонов Данило – ІІ місце та Волошина Марина – ІІІ місце.

Сергеєва Тетяна представила свій макет

літального апарату на виставку «Яку б

ракету я б збудувала для польоту в

космос»

Прийшли результати Всеукраїнської олімпіади «Олімпус»

Наші учениці Волошина Марина та

Налбандян Каріна стали лауреатами цього

конкурсу з математики та отримали дипломи.

Богданова Юлія отримала диплом учасника.

Вітаємо дівчат!

23. 01. Ми зібрали 40,5 кг макулатури! Особлива подяка Сергеєвій Тетяні, Соломко Діані, Сизонову Данилу, Вілявіній Ульяні, Дорошенко Євгену та Юдченко Єгору!

Наші досягнення в навчанні

за І семестр

І місце – Волошина Марина (174 бала)

ІІ місце – Налбандян Карина та Урілова Валерія (була на ІІІ місці)    (173 бала)

ІІІ місце – Богданова Юлія (151 бал), а була на 15 місці!

Ще в десятку найкращих увійшли:

4 місце – Пронь Анастасія  та Соломка Діана(була на 8 місці)

(143 бали)

5 місце – Бігунова Вікторія (140 балів)

6 місце – Рудик Анастасія (137 балів) (була на 7 місці)

7 місце – Вілявіна Уляна (130 балів) (була на 11 місці)

8 місце – Воронцов Андрій (125 балів) (був на 6 місці)

9 місце – Кузьменко Карина (124 балів) (була на 10 місці)

10 місце – Сизонов Данило (119балів) (був на 9 місці)

Не сумуйте, а підтягніться! У вас є потенціал!

11 місце – Дорошенко Євген (116 балів) (був на 14 місці)

12 місце – Тюляєв Іван (114 балів) (був на 16 місці)

13 місце – Сергеєва Тетяна (113 балів) (була на 17 місці)

14 місце –Ламанова Юлія (112 балів) (була на 10 місці)

15 місце – Веремчук Вікторія (111 балів) (була на 12 місці)

16 місце – Цурук Максим (109 балів)

17 місце – Готорук Владислав (104 бала) (був на 13 місці)

18 місце – Антоненко Олександр (95 балів) (був на 17 місці)

19 місце – Юдченко Єгор (91 бал) (був на 18 місці)

20 місце – Зозуля Роман (88 балів)

21 місце - Чумак Ілля (81 бал) (був на 19 місці)

Волошина Марина.

Наші зусилля в цьому півріччі не пройшли даремно! Ми серед учнів середньої ланки набрали найбільшу кількість балів таотримали І місце і вимпел!

20.11. 2012 року серед учнів 7-8 класів відбувся

конкурс – марафон «Навігатор здоров’я»

Ми показали себе з найкращої сторони та здобули почесне І місце.

Ми веселі та відважні,

Добродушні, дружні, класні!

І якщо стоїть мета,

То досягнута вона!

Вітаємо Урілову Валерію за зайняте ІІ місце на міський олімпіаді з фізики!

Вітаємо Налбандян Карину за зайняте ІІІ місце на міській олімпіаді зі світової літератури!

Вітаємо нашу команду «Червячки», які захищали наш клас 10 жовтня в розважальному круїзі для учнів 7 - 8 класів «Місто колективних справ». Зайняли почесне ІІ місце та здобули грамоту в номінації «Найкращий банер класу». Ми набрали 32 бали і нам не вистачило до перемоги всього двох балів. Не сумуємо, так тримати!

21. 09. Налбандян Карина, Волошина Марина, Урілова Валерія були запрошені в місто Київ, де представляли проект нашої школи «На зустріч Євро - 2012» в рамках всеукраїнського проекту «Intel – шлях до успіху». Молодці дівчата! Ви гідно представили нашу школу та привезли для всіх нас почесне І місце.

Вітаємо учнів нашого класу:Дорошенко Євгена, Юдченко Єгора, Волошину Марину, Цурука Максима, Сергеєву Тетяну, Зозулю Романа, які захищаючи честь нашого закладу на міських змаганнях «Старти надій», що проходили на початку вересня, в командному заліку зайняли почесне ІІІ місце серед шкіл міста.