Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты


Наші досягнення

 

Вітаємо!!!

 

 

 

Тамаргалій Анастасію

 

 

 

за зайняте 7 місце у всеукраїнському конкурсі «Альбус» з української мови.

 

 

 

Кустовая ветвь роз

 

 

Вітаємо!!!

 

Клименко Тетяну,

яка стала лауреатом  

VII Міжнародного вокально-хорового фестивалю

«Хай пісня скликає друзів»

Луганськ 12.03-14.03

 

 

 

 

Кустовая ветвь роз

12.03

 

Вітаємо

Тамаргалій Анастасію за зайняте ІІ місце в номінації

«Декламування віршів»

міського літературно-мистецького конкурсу

«Шевченківська скарбниця»

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

Кустовая ветвь роз

 

02.03

Обласний чемпіонат із самбо серед кадетів

 

 

ІІ місце – Тамаргалій Анастасія

ІІІ місце – Невмивака Артем

Кустовая ветвь роз

Фіналістка ІІІ відбіркового туру учасників талант-шоу

«Дивосвіт має таланти»

 

Клименко Тетяна

 

 

11.02 – 15.02

 

Тиждень математики, фізики, інформатики, астрономії.

 

 

За перемогу у виставці учнівських малюнків нагороджені:

-за І місце Толмачова Т.

- ІІ місце Кузьминська А.

-ІІІ місце Тамаргалій А.

Винесена подяка за організацію турніру з інформатики «Мережа чудес» Новицькому А.

 

 

 

 

Разноцветные банты

 

 

 

Всеукраїнська олімпіада

Олімпус Осіння Сесія

 

Диплом учасника

з української літератури отримали

Яковенко Володимир, Тамаргалій Анастасія, Овсієнко Надія, Аносова Ірина

з математики

Яковенко Володимир, Боян Святослав

 

Разноцветные банты

Рейтинг учнів за навчальними досягненнями І семестр

 

 

Прізвище, ім’я

 

Рейтинг за

9 клас

І семестр

 

Бали

Місце

1

Аносова Ірина

 

117

10

2

Бочарь Юлія

 

120

9

3

Боян Святослав

 

162

2

4

Дяченко Валентин

 

106

15

5

Жидков Олександр

 

178

1

6

Іщенко Євген

 

112

13

7

Клименко Тетяна

 

144

6

8

Копиця Карина

 

136

8

9

Кочерга Сегрій

 

149

4

10

Кузминська Анастасія

 

114

12

11

Матвієнко Олег

 

112

13

12

Невмивака Артем

 

138

7

13

Нікітін Олександр

 

103

17

14

Новицький Артур

 

90

25

15

Овсієнко Надія

 

118

11

16

Петреченко Наталія

 

105

16

17

Площенко Павло

 

94

23

18

Рева Аліна

 

84

26

19

Свентицька Марина

 

99

20

20

Тамаргалій Анастасія

 

136

8

21

Толмачава Тетяна

 

101

18

22

Усенко Ілля

 

109

14

23

Чернов Дмитро

 

96

21

24

Шворак Софія

 

100

19

25

Юрков Володимир

 

93

23

26

Яковенко Володимир

 

147

5

27

Якунін Олексій

 

158

3

28

Троценко Анна

 

95

22


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кустовая ветвь роз

 

Навчальні досягнення

за І семестр

Жидков О. закінчив І семестр на високому рівні.

Рівняймося на Сашка!

На достатньому рівні: Боян С., Клименко Т., Копиця К., Кочерга С., Невмивака А.,  Яковенко В., Якунін О.

Мололдці!

 


Красные бантики

 

 

На засіданні ради країни «Дивосвіт», яке відбулося 25.12 наш класний колектив визначений переможцем ступеня «Лелеки»  

 

 

 

Бабочки порхают

 

18.01

 

 

Робоча лінійка

по підведенню підсумків роботи за І семестр

Отримали найбільшу кількість балів

 

 

 

 

 

линеечка из роз

Наші перемоги

 

 

 

 

 

Учні нашого класу посіли 16 призових місць на міських предметних олімпіадах

 

 

Жидков – І місце – Хімія, Світова література, Географія, Екологія, Астрономія. ІІ місце – Біологія, Правознавство. ІІІ місце – укр. мова і література. ІІ місце – конкурс імені П. Яцика.

Невмивака Артем – ІІ – біологія

Боян Св. – ІІ – біологія, ІІІ – світова література.

Яковенко В. – ІІІ – біологія

Кочерга С. – ІІ – екологія

Якунін О. – І – екологія

Тамаргалій А. – ІІІ – в конкурсі «Знавці олімпійського руху»

 


Синий узор

КВК – гра за перемогу

 

 

 

За результатами змагань переможцями стали команда нашого і 10 класу.

 

 

 

 

 

 

 

\

 

 

 

 

 

 

 

Перемогу виборювали:

Боян С., Жидков О., Іщенко Є., Невмивака А., Петриченко А., Толмачова Т., Троценко А., Яковенко В., Кочерга С., Бочарь Ю., Кузьминська А., Копиця К..

 


Цветной шнурок

26.09

 

Акція «Збережи берізку»

Зібрали 164,9 кг макулатури

Одержали перемогу!

 

 

Дякуємо за участь в акції:

Жидков О., Клименко Т., Дяченко В., Кочерга С., Бочарь Ю., Овсієнко Н., Толмачова Т.,  Яковенко В., Якунін О.

 

 

 

 

та за чергування: Дяченко В., Боян С., Якунін О., Тамаргалій А., Кочерга С., Новицький А.

 

 

 

 

 


 

анимашка смайлики

19.09

Загальношкільний день здоров’я

«Крок за кроком до здоров’я»

 

 

 

Перемогли на зупинках:

«Кінофестиваль – червона доріжка»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                     "Карооке на майдані"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна кількість балів - 21

Ура!!!

 

 

У нас найбільше балів!

 

 

 


Учні нашого класу (Кочерга С., Яковенко В., Тамаргалій А., Жидков О., Боян С.)  отримали сертифікати Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Весняний колосок»

 

 

 

 



 

Учні нашого класу (Жидков О., Кочерга С., Тамаргалій А., Боян С., Чернов Д., Якунін О., Клименко Т., Яковенко В.)  отримали сертифікати про закінчення курсу «Інтел – шлях до успіху»