Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты

Родзинки шкільного життя

 

 

02.04

Агітаційна лінійка

Перехідний мікрофон

«Мовою безпеки»

 

 

 

 

 

 

Правила безпеки життєдіяльності пропагували: Жидков О., Тамаргалій А., Боян С., Толмачова Т., Яковенко В., Троценко А., Клименко Т.

 

 

загогулина

18.03

ЦДТ

Тиждень дитячого та юнацького читання

 

Бесіда «Цікаве з історії книги»

 

 

загогулина

 

12.03

Година спілкування

 

«Любіть себе та інших поважайте,

Своє життя й здоров’я бережіть.

І правила безпеки пам’ятайте,

Якщо до старості бажаєте прожить.»

 

               

 

 

 

Учні ознайомились з правилами безпечного користування газом, переконалися в необхідності дотримання правил дорожнього руху та отримали відповіді на запитання «Як запобігти трагічним наслідкам пожеж».

 

загогулина

05.03

Виховна година

«Жінко, ти завжди славетна»

 

 

 

Учні класу ознайомилися з цікавим життєвим шляхом наших жовтоводських жінок

 

 

Алла Ковалішена – місцева поетеса, член письменників-інвалідів України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анна Смольська – поетеса, журналіст, член письменників Південного сходу України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жанна Вовк-Черниш – дитяча поетеса.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Владлена Кокіна – спортсменка-легкоатлетка.

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагороджена загальнонаціональною премією «Гордість країни 2011»  

 

загогулина

 

 

26.02

Виховна година

«Єдиний скарб у тебе – рідна мова»

 

 

 

загогулина

19.02.13

 

Виховна година

«Новий час – нові професії»

 

                

    Якунін Олексій             Боян Святослав

Познайомились з світом сучасних професій, з вимогами до представників даних  професій. Нові сучасні професії презентували:

 

 

   Невмивака Артем        Тамаргалій Анастасія

 

 

 

Жидков Олександр                  Усенко Ілля

 

 

загогулина

 

15.02

Шоу програма

«Мелодія двох сердець»

 

Учасники шоу:

Толмачова Тетяна, Невмивака Артем.

 

 

 

 

Зірковий дует:

Клименко Тетяна та класний керівник Ольга Миколаївна з піснею "Ищу тебя"

 

 

 

 

 

загогулина

12.02

Година мужності

«Афганістан – моя кривава рана»

Зустріч з воїнами інтернаціоналістами Тарасенковим Сергієм Павловичем та головою міської громадської організації «Афган», випускником нашої школи 1982 р. Іщенком Сергієм Миколайовичем.

 

  

                                

                              

 

загогулина

 

05.02

Година права

«Ми маємо право на життя і гідно мусимо його прожити»

 

 

 

 

загогулина

 

Очний тур учнівського марафону

«Переможець року 2013» - номінація

«Той, хто веде за собою»

 

 

 

 

 

 

Лідера класу представляли:

Бочарь Ю., Боян С., тамаргалій А., Яковенко., Копиця К., Кузьминська А.

 

 

загогулина

 

22.01

Година державності

 

«Разом ми навіки,

Назад не буде ходу.

Єдина Україна

Від заходу до сходу»

 

 

 

Учасники заходу:

Боян С., Жидков О., Тамаргалій А.

 

 

 

загогулина

27. 12

Новорічний диліжанс

«Королівство зимових розваг»

 

 

 

 

 

 

 

Вечір відпочинку в молодіжному клубі «Discovery»

 

 

загогулина

21.12

Засідання Ради країни «Дивосвіт»

 

 

 

Класний колектив визнаний переможцем серед учнів 9-11 класів і нагороджений вимпелом «Переможець лелека щастя»

 

 

 

загогулина

Новорічна акція

«Подаруй людям радість»

 

 

 

 

 

Листівку поздоровлення жителів мікрорайону виготовив Жидков О.

 

 

Новорічне оформлення

класної кімнати та шкільного коридору здійснили:

Рева А., Яковенко В., Копиця К., Бочарь Ю., Клименко Т.

 

 

 

загогулина

 

14. 12

Міський мітинг до дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

 

 

 

загогулина

 

20. 11

Тематична година спілкування

«Біла свіча української жалоби»

(в пам’ять жертв голодомору)

 

 

 

 

 

загогулина

 

 

22. 11

Усний журнал абітурієнта  «Правильний вибір - достойне майбутнє»

 

 

 

Ведучі рубрик:

«Дослідження профорієнтаційних намірів випускників»  - Боян С.

«Професії, які потрібні нашому місту» - Жидков О.

«Міграція населення нашого міста» - Якунін О.

Спікери робочих груп: Копиця К., Клименко Т., Кочерга С.

 

 

загогулина

 

 

Фотоконкурс

«Насиллю в сім’ї – НІ»

 

 

 

Робота Копиці К. відзначена у кращих експонатах фотоконкурсу

 

 

 

 

загогулина

 

 

19. 11

Разом з учнями 9-б класу створили

«Галерею дружби» - Я, ти, він, вона – дивосвітівська сім’я

 

 

 

В оформленні «Галереї дружби» приймали участь: Жидков О., Аносова І., Боян С., Клименко Т., Копиця К., Кузьминська А.

 

загогулина

 

Акція

 

«Теплий одяг дітям-сиротам»

 

 

 

Активні учасники  акцій: Клименко Т., Копиця К., Кузьминська А.

 

 

загогулина

 

19 жовтня

 

Творча виставка

«Стоп кадр»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Авітаміноз"

Роботи Бояна С.: "Згуртованість - не просто слова", "Те, що нас об’єднує!", "Перевиховуюсь із задоволенням!!!" відзначені журі.

 

 

загогулина

16 жовтня

Прес-мозаїка

«Майбутнє «Дивосвіту» - в твоїх руках»

 

 

 

 

Мозаїку виготовили:

Боян С., Кузьминська А.

 

 

загогулина

 

Закладаємо нові парки…

20 жовтня учні нашого класу взяли участь у посадці дерев в новоствореному парку ім. 80-ти річчя Дніпропетровської області

 

 

 

загогулина

КВК – гра за перемогу

 

 

За результатами змагань переможцями стали команда нашого і 10 класу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

загогулина

 

 

Історичний відеосалон

«Згадаємо всіх поіменно», присвячений відзначенню 70-річчя від створення

«Молодої гвардії»

 

 

 

 

В цікавій формі про діяльність молодіжної організації «Молода гвардія» нам розповіли:

Якунін О., Яковенко В., Аносова І., Клименко Т.

 

 

 

загогулина

27.09

Операція «Шкільне подвір’я»

 

 

 

Дякуємо за добросовісну працю:

Бояну С., Жидкову О., Іщенку Є., Невмиваці А., Юркову В., Яковенку В., Якуніну О., Бочарь Ю., Тамаргалій А., Шворак С., Клименко Т..

 

 

 

загогулина

 

25.09

 

 

Полікультурна година

«Правовий статус національних меншин в Україні»