Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты

Вступ до школи

СПИСКИ 

учнів 1 - х класів, зарахованих на навчання до НВК "Дивосвіт" у 2018 - 2019 навчальному році

  1. Агарков Ростислав Денисович
  2. Алексєєва Поліна Олексіївна
  3. Бабенко Софія Романівна
  4. Багдасаров Марк Антонович
  5. Бажанов Олександр Євгенович
  6. Біла Емілія Миколаївна
  7. Біленко Софія  Артемівна
  8. Білозерцева Катерина Олексіївна
  9. Білецький  Артем  Сергійович
  10. Бондаренко Софія Олександрівна
  11. Бондарь Артем Миколайович
  12. Борисовський Артем Сергійович
  13. Будкова Вікторія Олександрівна
  14. Бузулан Денис Ігорович
  15. Ванда Яків Сергійович
  16. Варава Дем’ян Артемович
  17. Вдовиченко Діана Валеріївна
  18. Висоцький Максим Олегович
  19. Вишняк Гліб Дмитрович
  20. Величко Анастасія Дмитрівна
  21. Воробєй Богдан Ярославович
  22. Гаврилов Роман Ігорович
  23. Гаврилова Софія Ігорівна
  24. Гандзюк Карина Іванівна
  25. Ганчарук Макар Андрійович
  26. Гаєва Вікторія Олександрівна
  27. Гладій Тимур Олегович
  28. Глазунов Артем Григорович
  29. Гора Богдан Ігорович
  30. Горбенко Софія Сергіївна
  31. Денисенко Микита Андрійович
  32. Дігтяр Тимофій Євгенович
  33. Донченко Микита Сергійович
  34. Дяченко Софія Віталіївна
  35. Дяченко Марія Віталіївна
  36. Єрецька Сімона Антонівна
  37. Ждан Ксенія Олексіївна
  38. Жданов Олександр Андрійович
  39. Железніков Ярослав Андрійович
  40. Женарь Микола Русланович
  41. Задирака Марк Миколайович
  42. Заніздра Єва Євгенівна
  43. Зільніченко Роман Валерійович
  44. Клименко Юрій Дмитрович
  45. Коваленко Данило Євгенович
  46. Ковтун Кіра Андріївна
  47. Козир Поліна Сергіївна
  48. Компанієць Родіон Олегович
  49. Конарев Олександр Євгенович
  50. Котляр Варвара Олексіївна
  51. Крамарова Кіра Володимирівна
  52. Криворучко Тимур Андрійович
  53. Крижановський Ярослав Костянтинович
  54. Кришень Максим Євгенович
  55. Кулик Марія Костянтинівна
  56. Лункан Аріна Іванівна
  57. Лукичова Анна Максимівна
  58. Любченко Андрій Олексійович
  59. Мартинюк Іванна Сергіївна
  60. Масляна Діана Олександрівна
  61. Мельников Яків Васильович
  62. Нагнибіда Діана Іванівна
  63. Найдьонов Єгор Олексійович
  64. Незельська Ярослава Віталіївна
  65. Неруш Емма Євгунівна
  66. Олійник Мілана Євгенівна
  67. Орлов Артем Євгенійович
  68. Орлова Дар’я  Євгенівна
  69. Пархомець Олександра Ігорівна
  70. Парюшкін Іван Вадимович
  71. Пащенко Кіра Євгенівна
  72. Пікуль Матвій Миколайович
  73. Пільчик Ігор Володимирович
  74. Пліска Артем Євгенійович
  75. Пожималова Дарина Олександрівна
  76. Полтавець Іван Андрійович
  77. Похил Ілля Андрійович
  78. Прокопюк Дмитро Вікторович
  79. Ревуцький Артем Андрійович
  80. Редько Богдан Романович
  81. Розкопа Марк Артемович
  82. Руденко Аліна Олександрівна
  83. Рукосуєв Давід Миколайович
  84. Свістунова Кароліна Дмитрівна
  85. Свириденко Єва Романівна
  86. Свердленко Софія Віталіївна
  87. Сидоренко Ігор Вікторович
  88. Сікора Денис Сергійович
  89. Скічко Єгор Юрійович
  90. Слюсар Карина Сергіївна
  91. Слюсар Валерія Олександрівна
  92. Смілик Олександр Петрович
  93. Снісаренко Іван Андрійович
  94. Соколов Денис Євгенович
  95. Стрижак Кирило Олександрович
  96. Судакова Мілана Денисівна
  97. Тайдаков Давид Ігорович
  98. Тарасенко Олександр Євгенович
  99. Тихонов Тарас Максимович
  100. Тімченко Софія Богданівна
  101. Усова Любов Дмитрівна
  102. Устименко Крістіна Віталіївна
  103. Фанега Кирило Миколайович
  104. Федоряк Олександр Дмитрович
  105. Федосєєва Анастасія Сергіївна
  106. Хрулєва Діана Дмитрівна
  107. Чернецька Єва Сергіївна
  108. Чернявська Анна Андріївна
  109. Чумак Богдан Віталійович
  110. Шашков Дмитро Сергійович
  111. Шашков Микита Сергійович
  112. Шевчук Вікторія Андріївна
  113. Яворський Дмитро
  114. Якименко Ярослав Дмитрович
  115. Устименко Єгор Михайлович