Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты


Візитка класу

 

Вітаємо гостей на нашій сторінці! 

 

 

Подивіться  Ви  на  нас!

Ми  веселий,  дружний  клас!

 

 

 

 

Ми  любимо  небо  і  квіти,

                       І  сонце  нам  шле  свій  привіт                         Ми  роду  козацького  діти.

Усім нашим  друзям -   привіт!

 

Наш девіз:

 

Дружба  на  світі  дорожча  всього

Один – за  всіх  і  всі  за  одного!

 

 

В  яку  б  не  пішли  ми  дорогу,

Ти,  пісне,  над  нами  злітай!

Крокуючи  гордо  і  в  ногу,

Ми  славимо  сонячний  край!

 

 

Наша  пісня

http://uploads/editor/1806/204920/sitepage_196/sonyachniy_prom_nchik(1).mp3

 

 

Я  сонячний  промінчик  в  долоньки  покладу,

Я  сонячний  промінчик  до  ладу  доведу

Світи,  світи,  промінчик,  віддай  своє  тепло,

Щоб  хоч  на  мить  тепліше  усім – усім  було.

 

Я  і  чужих,  і  рідних  і  всіх,  кого  люблю

Промінчиком  чарівним  розраджу  й  звеселю.

Світи,  світи,  промінчик,  віддай  своє  тепло,

Щоб  хоч  на  мить  тепліше  усім – усім  було. 

 

Якщо  в  моїх  долоньках  загасне  раптом  він,

Я  в  сонечка  на  небі  візьму  іще  один.

Світи,  світи,  промінчик,  віддай  своє  тепло,

Щоб  хоч  на  мить  тепліше  усім – усім  було.

 

 

 

 

Доручення, які ми обрали,

і залюбки виконуємо     

 

                 

 

Лебедєва Анастасія,         Заріцка Діна,            Карпенко Катерина,

        лідер класу                   заступник лідера класу              староста класу  

 

Командири команд

 

                

 

 Кривцова Влада             Кубарєва Ірина          Ковальчук Анастасія

 

Прапороносці

 

                 

 

                  Дробот Анатолій                             Суперека Дмитро

 

 

Центр НАВЧАННЯ        

 

                      

 

                   Фесенко Софія                                     Заріцка Діна

 

Центр ДИСЦИПЛІНИ  І  ПОРЯДКУ

            

  Коленко Євген                Хомич Максим              Стрельченко Дмитро

 

Центр ВІДПОЧИНКУ І ДОЗВІЛЛЯ

                     

                      Трофімова Ольга                                     Фрідрік Карина

 

Центр КЛАСНА ПРЕСА

          

  Кривцова Влада              Коленко Євген                 Хомич Максим

 

Центр ЗДОРОВ’ЯЧКО

                      

  Бачинський Денис   Щербина Іван        Нежура Софія                     

 

Центр ТРУДАРИКИ

                 

          Карпенко Катерина                                        Письменна Валерія

Центр БЕРЕЖЛИВИХ

           

Бєловол Анастасія       Коновалюк Максим           Вакуленко Лілія 

 

Центр САНІТАРНА ДРУЖИНА

                                 

                     Тапєхіна Єлизавета                                Лічковаха Аріана

 

 

Переможці і призери міських змагань з легкої атлетики

 

 

                                                 

    Коленко Євген                                                                                    Тапєхіна Єлизавета

 

 

Переможці та призери змагань з боротьби самбо, дзю–до

 

             

  Хомич Максим              Суперека Дмитро               Щербина Іван

Лауреати і переможці конкурсів скрипалів              

                       

    Трофімова Ольга           Бєловол Анастасія           Фрідрік Карина

 

 

Найкращі футболісти класу

 

    

Бачинський Денис                                                   Коновалюк Максим