Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результаты


Візитка класу

Завітали Ви до нас?

Раді ми зустріти Вас!

Ми команда особлива

Енергійна та кмітлива

Творча, спритна та рішуча

Є в нас розум і краса

Ми команда  8 – А!

 

Прапор нашої команди

 

 

 

Волошина Марина –

Наша зірочка, краса

Лідер класу в нас вона

Познайомтися і з нами!

 

З її кращими помічниками!

 

 

    Налбандян Каріне                         Урілова Валерія

         заступник лідера              відповідальна за чергування

                                                                                                                  по школі і в класі

 

 

 

Антоненко Олександр                   Вілявіна Уляна

         відповідальний за                     відповідальна за рейди

відвідування та харчування                   «Шкільна форма»

 

 

     

                                                                                                                        

    Веремчук Вікторія                   Готорук Владислав             

відповідальна за проведення           відповідальний за

            свят, конкурсів                             пошуково – дослідницьку

                                                                                                                                роботу

 

   Бігунова Вікторія                              Воронцов Андрій

       відповідальна за                                  відповідальний за  

  роботу з ветеранами           пошуково – дослідницьку роботу

 

     

      Богданова Юлія               Дорошенко Євген                   відповідальна за                                  Фізорг класу

         навчання в класі

 

     

  Кузьменко Карина                  Пронь Анастасія                відповідальна за                                     відповідальна за  

        шефську роботу                       висвітлення подій в класі

 

                                                                                                        

     Ламанова Юлія                        Сизонов Данило 

             відповідальна                                Сектор «Милосердя»

      за озеленення класу

       Волкозуб Ігор                                                 Чепрасов Євген

         відповідальний за                              відповідальний за

        політінформацію                    спортивно – туристичну

       на класних годинах                                          роботу

 

    

          Герке Павло                                          Рукосуєва Єльвіра

     координатор захисту                       актив бібліотеки,

      прав дитини в класі                            відповідальна за

                                                                     збереження підручників

 

          

 

 Світличний Володимир                         Соломка Діана

         відповідальний за                              староста класу

    трудові акції, операції

 

  

 

   Сергєєва Тетяна                                          Цурук  Максим

        редколегія класу                              відповідальний за

                                                                   спортивно – туристичну

                                                                                       роботу

 

                     Рудик Анастасія    

         редколегія класу